Odkryj nowe możliwości dzięki projektom UE

Innowacje – Zrównoważony rozwój – Postęp

Indywidualna
diagnoza

Wzrost
kompetencji

Nabycie
kwalifikacji

Równowaga
szans

Bezpłatny
udział

Pretender

Bony rozwojowe

Wsparcie w formie bonów polega na dofinansowaniu usług rozwojowych (m.in. doradztwa, szkoleń, egzaminów) do 80% ich wartości. Każdy bon to elektroniczny dokument posiadający określoną wartość nominalną i okres ważności, który uprawnia przedsiębiorców z sektora MŚP, ich pracowników, a także osoby indywidualne do skorzystania z wybranej usługi rozwojowej oferowanej przez firmy zarejestrowane w internetowej Bazie Usług Rozwojowych.

Oszczędność kapitału

Szkolenia dostępne w ramach bonów rozwojowych finansowane są ze środków Unii Europejskiej aż do 80% ich wartości. Bon rozwojowy stanowi gwarancję płatności za szkolenie, które wybierze uczestnik.

Inwestycja w rozwój

Głównym celem wsparcia jest nabycie nowych kompetencji oraz podwyższenie kwalifikacji przez osoby uprawnione do wykorzystania bony rozwojowego, w tym przede wszystkim pracodawców i pracowników sektora MŚP.

Wzrost jakości usług

Podniesienie jakości świadczonych usług poprzez rozwój pracowników skutecznie buduje konkurencyjności firmy na rynku, umożliwia poszerzenie oferty przedsiębiorstwa, a także zwiększenie efektywności jego działania.

Pretender

Wyłącznie najlepsze rozwiązania

Jeśli jesteś zainteresowany usługami doradztwa zawodowego, odezwij się do nas – udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji oraz stworzymy dedykowaną ofertę.